Понеділок, 10.12.2018, 08:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Форма входу
Категорії розділу

Новини

Головна » Статті » Семінари » Міські семінари

Головний учень, який навчається, а не предмет, якому навчають

Під таким гаслом 11 жовтня в Хустському НВК №1 пройшов міський бінарний семінар вчителів фізики та хімії. Тема семінару «Реалізація наскрізних ліній оновленої програми для 5-9-х класів як умова модернізації природничої освіти в сучасному суспільстві» була відображена в ході запланованих заходів: відкритого уроку з хімії, бізнес-гри з фізики, презентації та круглого столу.

Вчителька хімії Квик М.О. провела урок-розслідування в 9 класі по темі «Поняття про рН розчинів. Значення рН.», що є новою в програмі з хімії. Учні ознайомились з поняттям  «водневий показник», значенням рН середовища в житті людини та природних процесах, навчились розрізняти рН лужного, кислого та нейтрального середовища; розв’язували експериментальні задачі, працюючи в експертних групах. На уроці були використані матеріали учнівських досліджень «рН солодких газованих напоїв» і « рН ґрунтів мікрорайону школи» з проведенням експериментів. Учні продемонстрували теоретичні знання з попередніх тем, проводили досліди, аналізували результати, робили висновки щодо правильного використання побутової хімії та косметики, вибору с/г культур для ділянки, шкідливості солодких напоїв.

Вчителька фізики Петрина О.Ю. провела бізнес-гру в 8 класі по темі «Температура. Внутрішня енергія. Теплопередача.» Учні працювали в командах, набираючи капітал в умовних грошових одиницях «учо». Вчителькою були підготовлені різнопланові запитання, задачі та презентація експериментів. За накопиченням капіталу слідкувала комісія у складі вчителів фізики. Гра пройшла цікаво, дружньо, з великим захопленням.

Вчителька хімії Власюк В.М. підготувала презентацію по темі семінару, зазначивши велику відповідальність вчителя під час підготовки до уроків, на яких повинні реалізовуватись наскрізні лінії оновленої програми.

Методист природничо-математичного циклу Теличко С.І. розкрила перспективи та недоліки нового закону про освіту. Вчителі прийняли активну участь в обговоренні цього питання.

Всі присутні відмітили високий рівень підготовки та проведення відкритих заходів.  Засідання міського методичного об'єднання вчителів фізики та хімії пройшло цікаво, з користю для всіх учасників семінару.
   
  Джерело: http://nvk1.ucoz.ua
Категорія: Міські семінари | Додав: tetyana (17.10.2017) | Автор: Тетяна E
Переглядів: 98 | Теги: семінар вчителів фізики та хімії | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]