Понеділок, 10.12.2018, 07:26
Вітаю Вас Гость | RSS

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Форма входу

Новини

Головна » Статті » Методичні тижні » Початкова школа, дошкільні групи

Методичний тиждень в початковій школі

З 20 по 24 лютого 2017 року в Хустському НВК №1 відбувся методичний тиждень на тему: «Особистісно-орієнтоване навчання як система навчально-виховної роботи ».

У рамках тижня були проведені  виховні години у початкових класах та заняття у дошкільній групі навчально-виховного комплексу.

Під гаслом «Щоб здоров’я міцне мати, треба у змаганнях участь брати», вихователем Чопей С.Ю. було проведено спортивну розвагу для вихованців . Вихователем було підібрано низку веселих естафет, а саме: «Чия команда швидше збереться», «Повітряний міст», «Коник-стрибунець». Заняття проходило у невимушеній атмосфері, що сприяло отриманню позитивних емоцій як самими вихованцями від участі, так і всіма присутніми.

Класним керівником першого класу Теслевич М.В. було проведено виховну годину на тему «Буду я природі другом». При організації заняття обрано форму віртуальної подорожі до природи. Учні мали змогу «доторкнутися» до різних її куточків,  переглядаючи  відеоматеріали. Віртуальна вчителька, голос якої доносився з пристроїв акустичної системи, ще більше стимулювала увагу дітей, що має неабияке значення під час проведення занять.

Основною метою виховної години у 2 класі, тема якої «Екологічними стежинами рідного краю», проведеної Дікі А. Р., виступали: збагачення знань про рідний край, осмислення учнями взаємозв’язків дій людини і стану природи, розвиток уміння висловлювати свої думки та доводити їх правильність, виховання любові до рідної природи та бережливого ставлення до неї.

Головною метою виховної години у 3 класі, темою якої була «Подорож Країною Доброти», проведеної Л.І.Капітан, виступало розширення знань учнів про доброту та її значення в житті людини.

Виховна година у 4 класі на тему «Що таке щастя? Сім кольорів щастя», проведена Галай З.В.  несла в собі такі основні цілі:ознайомити учнів з поняттям «щастя», формувати уміння розрізняти його серед інших почуттів; розширювати уявлення дітей про те, що кожна людина – творець свого щастя; викликати бажання робити добро, дарувати щастя іншим. Даний методичний тиждень приніс багато позитивних вражень як дітям, так і всім присутнім на заняттях, а також, в котрий раз, продемонстрував індивідуальний творчий підхід кожного педагогічного працівника.

За матеріалами Дікі А.Р.
      ​​​​​​​ ​​​​​​​Джерело: http://nvk1.ucoz.ua
Категорія: Початкова школа, дошкільні групи | Додав: tania (10.03.2017) | Автор: Тетяна Деяк E
Переглядів: 100 | Теги: методичний тиждень | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]