Понеділок, 10.12.2018, 08:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Форма входу

Новини

Головна » Статті » Методичні тижні » Початкова школа, дошкільні групи

Методичний тиждень в початковій школі

З 26 лютого по 2 березня 2018 року в Хустському НВК №1 відбувся методичний тиждень на тему: «Створення ситуації успіху в навчально-виховному процесі».

У рамках тижня були проведені  виховні заходи у початкових класах  та заняття у дошкільних групах навчально-виховного комплексу.

Класним керівником 4 класу Капітан Л.І. було організовано виховний захід на тему «Зима з весною зустрічається», мета якого: закріпити уявлення про традиції українського народу; відроджувати календарно-обрядові звичаї нашого народу; формувати основи акторської майстерності тощо. У ході свята учні декламували вірші, виконували цілу низку пісень («Стрітення», «Зима», «Прилетіла Весняночка» та інші), танцювали та демонстрували свої акторські здібності.

Вихователем молодшої групи навчально-виховного комплексу Воринко В.П. було проведено заняття на тему «Квітка здоров’я», головною метою якого було навчити вихованців стежити з дитинства за своїм здоров’ям. У ході заняття вихователь використовував різноманітні ігрові прийоми. Дітки отримали листа, у якому лікар Айболить звернувся до них по допомогу. Цей прийом особливо зацікавив вихованців та активізував їх до співпраці.

Основною метою виховної години у 3 класі, тема якої «Про слово добре і слово зле», проведеної Дікі А. Р., виступало поповнення знань учнів про значення добрих і злих слів у житті людини. Заняття розпочалося з віршованого привітання під назвою «Ми – одна сім’я». Вихованці виконували завдання з виявлення асоціацій до словосполучень «зле слово» та «добре слово». Класний керівник використала під час виховної години фокус з яблуками британської учительки Роузі Даттон. Заняття завершилося написанням «таємних послань» між учнями класу та між педагогічними працівниками, які були присутні у класі.

Вихователь старшої групи навчально-виховного комплексу Чопей С.Ю. провела свято весни «Квіти для мами». Під час заходу вихованці прослухали легенду «Розмова з Богом», виконували завдання з «чарівного дерева». Діти прийняли участь в грі «Продовжуй прислів’я» та «Кому це потрібно?», виконали вправу «Чи знаю я про маму все?», співали пісню «Найкраща бабуся», розіграли весняну казку «Квіти для матусі».

Усі учасники  методичного тижня отримали багато позитивних емоцій.

За матеріалами Дікі А.Р.

      Джерело: http://nvk1.ucoz.ua
Категорія: Початкова школа, дошкільні групи | Додав: tetyana (07.03.2018) | Автор: Тетяна E
Переглядів: 79 | Теги: Методичний тиждень в початковій шко | Рейтинг: 4.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]