Понеділок, 10.12.2018, 08:10
Вітаю Вас Гость | RSS

Хустський навчально-виховний комплекс №1

Форма входу

Новини

Головна » Статті » Методичні тижні » Початкова школа, дошкільні групи

Методичний тиждень у початковій школі
З 24 по 28 жовтня 2016 року в Хустському НВК №1 відбувся методичний тиждень на тему: «Сучасний урок у контексті компетентнісного підходу до викладання навчальних дисциплін».
У рамках тижня були проведені відкриті уроки в початкових класах на тему: «Володіння методиками компетентнісного навчання», метою яких було використання мультимедійних засобів навчання, застосовуючи інтерактивні вправи, вікторини, загадки, завдання та цікаві розповіді.
Зокрема, на відкритому уроці з природознавства в 2 класі, тема якого «Рослини восени», вчителем Дікі А. Р. були проведені наступні ігри: «Відгадай і доведи», «Осінь така різна», «Знайди зайве». Цікавим був урок з природознавства у 3 класі на тему  «Що таке корисні копалини?», вчитель Капітан Л. І. використала такі ігри та вправи: гра «Звільни хмаринку від дощу», інтерактивну вправу «Краплинка», загадки про корисні копалини . На  уроці з позакласного читання на тему: «Казка мудрістю багата»   в 4 класі вчитель Галай З. В.  використала  творче завдання «Склади прислів’я», провела  різні вікторини: «Що ми знаємо про казку?»,  «Мої знання про народну казку», а також цікаву гру «Про кого йде мова?».  
Проведення  таких методичних  тижнів сприяє підвищенню фахової майстерності педагогів.
За матеріалами Теслевич М. В.


     


Джерело: http://nvk1.ucoz.ua
Категорія: Початкова школа, дошкільні групи | Додав: tania (31.10.2016) | Автор: Віка Воринко E
Переглядів: 122 | Теги: методичний тиждень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]